Média

25.09.201370 % elektronických nákupních transakcí zhatí problémy s doručováním

Problémy související s doručovacími službami se jeví jako jedna z hlavních překážek rozvoje přeshraničního elektronického obchodu  v rámci Evropské unie. Alespoň  to tvrdí španělský europoslanec Pablo Arias Echeverría, který připravil návrh zprávy věnující se této problematice. Právě jeho zprávu měl dnes na pořadu svého jednání Výbor pro vnitřní trh a ochranu spotřebitelů Evropského parlamentu.

Přečíst více

11.09.2013Uplatňování státního protekcionismu na vnitřním trhu služeb je krátkozraké a sebedestrukční

Až o 2,6 % HDP během deseti let by se mohla zvednout ekonomika Evropské unie, pokud by členské státy správně a v plné míře provedly směrnici o službách a odstranily tak neoprávněná omezení, která právě ve vztahu k této směrnici dosud některé státy aplikují. To alespoň tvrdí zpráva, kterou dnes na svém štrasburském zasedání přijal Evropský parlament.

Přečíst více

03.09.2013Středeční odpoledne ve Stromovce bude patřit běžcům

Přes 1 300 km urazil poslanec Evropského parlamentu Edvard Kožušník na své běžecké pouti z Ostravy do Prahy. Během čtyřiceti dnů se na více než 230 zastávkách setkal s několika tisícovkami lidí, od nichž si vyslechl jejich názory a starosti. Ve středu 4. září zakončí čtyřicetidenní běžecký marathón s podtitulem „Mé srdce patří Česku“ pětikilometrovou závěrečnou etapou ve Stromovce spojenou se slavnostním předáním vybraných finančních prostředků pro pomoc Terezce Zoubkové. 

Přečíst více

29.08.2013Europoslanec Kožušník proběhl napříč regionem

Litoměřicko - Při svém běhu okolo České republiky proběhl poslanec Evropského parlamentu Edvard Kožušník také napříč LitoměřickemNavštívil Štětí, Račice, Lounky, Terezín, Litoměřice, Lovosice nebo Třebenice. Vyběhl také na Říp, kde oslavil 1 000 uběhnutých kilometrů.

Přečíst více

25.08.2013Kožušník oslavil výběhem na Říp 1 000 kilometrů běžeckého maratonu

Poslanec Evropského parlamentu Edvard Kožušník, který běží již měsíc napříč Českou republikou, dorazil dnes i na památnou horu Říp. Stalo se tak právě den poté, co na své pouti uběhl 1 000 kilometrů. V Praze, kde Kožušník akci s podtitulem „Mé srdce patří Česku“ zakončí, se uskuteční ve středu 4. září společný běh Stromovkou. 

Přečíst více

20.08.2013Europoslanec Edvard Kožušník se rozhodl věnovat své srdce Česku

V době letních prázdnin, kdy Evropský parlament nezasedá, tak Europoslanec Edvard Kožušník po vlastních nohách během 43 dnů proběhne celou Českou republiku, urazí 1 300 kilometrů a bude se při tom věnovat setkávání se s lidmi. (Naše Jablonecko)

Přečíst více

20.08.2013Běh europoslance: včera Frýdlant, dnes Liberec

POTKÁTE SE? Poslanec evropského parlamentu Edvard Kožušník doběhl na Liberecko. V rámci svého běhu napříč Českem proběhl už včera Hejnicemi a zamířil přes Raspenavu do Frýdlantu.

Přečíst více

20.08.2013Výstava fotografa Michala Novotného na Staroměstské radnici

Zveme Vás na výstavu fotografií Michala Novotného s názvem VÁŠ SVĚT MÝMA OČIMA, která probíhá na Staroměstské radnici do 25.srpna. Výstavu podporuje poslanec Evropského parlamentu Edvard Kožušník.
 

Přečíst více

20.08.2013Jablonecké fotbalistky čeká speciální běh k výročí okupace

Fotbalové čertice se zítra zúčastní speciálního běhu u příležitosti připomínky 45 let od násilné okupace ČR vojsky Varšavské smlouvy. Start bude v 11:30 hodin na Mírovém náměstí před radnicí a cíl zhruba v 11:45 až 11:50 hodin u atletického arény na Střelnici. (5plus2)

Přečíst více

16.08.2013Europoslanec doběhl do Krkonoš a pokračuje

Trutnov - Ve středu přiběhl z České Skalice, včera už zase mířil do Jilemnice. Europoslanec Edvard Kožušník tak začal čtvrtý týden svého putování po České republice. (Krkonošský deník)

Přečíst více